Duba Dizme ve Toplama Makinesi

ALT-KT 5090

Duba dizme ve toplama işlemleri önceden elle bırakılarak ve elle toplanılarak manuel uygulama ile yapılmaktaydı. Altekma ARGE ekibinin yaptığı çalışmalar sonrası dubaları istenilen aralıklarla dizmek ve toplamak üzerine ekipman tasarlandı. Yoğun ve dikkatli çalışmalar sonucunda “Duba Dizme ve Toplama Makinesi” üretildi.

Bu ürün hakkında sorularınız mı var?

İhtiyaç duyduğunuz bilgileri bulamıyorsanız, uzmanlarımızdan birine sorun.

İletişime Geçin
Duba Dizme ve Toplama Makinesi
Duba dizme ve toplama işlemleri önceden elle bırakılarak ve elle toplanılarak manuel uygulama ile yapılmaktaydı.  Altekma ARGE ekibinin yaptığı çalışmalar sonrası dubaları istenilen aralıklarla dizmek ve toplamak üzerine ekipman tasarlandı. Yoğun ve dikkatli çalışmalar sonucunda “Duba Dizme ve Toplama Makinesi” üretildi.
Üzerindeki dijital kontrol ünitesi sayesinde istenilen ölçü aralığı girilerek duba dizme ve toplama işlemi gerçekleştirilmektedir.. Konilerin yüksekliği 50, 70 ve 90’lık ölçülere göre istenilen şekilde ayarlanabilir.
Açık kasa panelvan kullanılarak hem sağ hem sol taraftan dizme ve uygulama yapılabilmektedir. 
Gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra aracın kasasında bulunan operatör, uygulama sırasında dubaları dizme ve toplama işlemini en pratik ve hızlı şekilde gerçekleştirebilir.

İLETİŞİM DESTEK MERKEZİ

Talimat kılavuzları, servis merkezlerimiz, ürünlerimizle ilgili merak ettikleriniz için bizim ile iletişime geçin.

Broşür ve Dökümanlar İndir
Servis Merkezlerimiz İncele
Kampanyalar İncele
Destek İletişim Merkezi İletişime Geç