İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI


Size Yolunuzu Gösteren Biri Var,

“Çizgimiz Doğruluk, İlkemiz Kalitedir” sloganıyla çıktığımız bu yolda Altekma Group bünyesine dahil ettiğimiz bütün çalışma arkadaşlarımız için aynı ilkeyi benimsemekte ve adil, etik ve şeffaf yönetim anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz.
Altekma Group firmalarımızın bulunduğu sektörlerde kalite ve yeniliklerle dolu yerimizi,  yeteneklerimizi kendi içimizde geliştirerek ve aynı zamanda mevcut olan işgücümüzü sürekli artırarak, başarı çizgimiz daima yukarı taşımayı hedefliyoruz.
Altekma Group ailesi olarak istikrarlı bir ortamda, sürekli bir yükseliş içerisinde ileriye bakmaya devam ederken; değerlerimizin en üst katmanında insan kaynağına yatırım yapmak vardır. Bu doğrultuda, çalışanlarımızın mevcut ve potansiyel görevleri dikkate alınarak, eğitim ihtiyaçlarını, mesleki ve kişisel gelişimlerini yöneticilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile birlikte belirleyerek, gelişim odaklı, yüksek performanslı ve takım kültürüne uyumlu bir çalışan profili oluşturmaya devam etmekteyiz.
Şirket içinde ‘’ben’’ yerine ‘’biz’’ kültürünü benimseterek; mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmayı, çalışan memnuniyetini ve bağlılığını her geçen gün artırmayı hedeflemekteyiz.