28 Mar

İş' te İzmir Vaka Analizi Yarışması 25-26 Nisan 2019 Tarihinde Gerçekleşecektir

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi, İşletme Fakültesi ortak projesi olan ve bu yıl "ALTEKMA Group" desteği ile gerçekleşecek İş'te İzmir Vaka Analizi Yarışması 25-26 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecekitir. Kayıt tarihi 1-5 Nisan 2019'dur ve kayıt linki 1 Nisan günü İşletme Fakültesi sosyal medya hesaplarında paylaşılacaktır.


Bu yarışma kapsamında 6 takım yarışmaya dahil olacaktır. Başvuru zamanına göre ilk başvuran altı takım yarışmaya katılabilecektir. Yarışmaya katılan takımlar 5 kişiden oluşacaktır. Yarışma, seçilen "vaka"nın kapsamı gereği Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ile Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret Bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencilerine açıktır. Takımlar içerisinde SADECE BİR ÜYE 3. veya 4. sınıf olmak şartı ile İşletme Fakültesi'nin diğer bölümlerinden olabilir.


Vaka Analizine ilişkin bilgi ve kurallar 18 Nisan günü 12.00-13.00 arasında katılımcı takımlara konferans salonunda yapılacak bir firma sunumu eşliğinde açıklanacaktır. Tüm toplantılara tüm takım üyelerinin katılımı gerekmektedir. 25 ve 26 Nisan tarihlerinde katılımcı öğrenciler etkinlik saatlerinde derslerinden izinli sayılacaktır.

Paylaş